T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KASTAMONU / MERKEZ - Abdurrahmanpaşa Lisesi

Haberler

Kas

OKULUMUZ REHBERLİK ÖĞRETMENİ Ergin DEMİR 9.SINIF ÖĞRENCİLERİMİZE SNELLEN GÖZ TARAMASI TESTİ UYGULADI.

Kas

ATAMIZI SAYGI ,SEVGİYLE ANIYORUZ.

Kas

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz geleneksel tulumba tatlısı ikramımıza katılımlarından dolayı başta Sayın Valimiz olmak üzere Belediye Başkanımız ,Milletvekillerimiz,ve İl Müdürlerimize teşekkür ederiz.

Kas

Okulumuzun Yemekhanesi yenilenen yüzüyle öğrenci ve öğretmenlerimize hizmet vermeye başladı.

Kas

2014/2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONUNDA OKULUMUZDAN AYRILAN ÖĞRETMENLERİMİZ; IŞIL UYAR (EMEKLİ) ,BİROL GÜZEL,FİLİZ GÜNGÖR,MİNE DURAK,MAHİDE AYNUR BİLGİN İÇİN VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ.

Ekm

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

Haz

Okulumuz öğrencilerinin 2014/2015 eğitim öğretim yılı içerisinde görsel sanatlar dersinde yapmış oldukları yağlıboya resim çalışmaları okulumuzun spor salonunda sergilendi.

May

Okulumuz Tarafından TÜBİTAK Bilim Fuarı Düzenlendi.

May

130. YILDA OKULUMUZUN KADROSU

May

19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA , GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI OKULUMUZDA COŞKUYLA KUTLANDI.

May

Mazisi şan ve şerefle dolu ve Anadolu’da açılan ilk lise olma özelliğini taşıyan Abdurrahmanpaşa Lisesinin 130. Kuruluş yıl dönümü büyük bir coşku ve görkemli bir programla kutlandı.

Mrt

Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisesi, 1911 yılında 64 muzun verirken 1916, 1917 yıllarında Çanakkale Savaşı için cepheye giden öğrencileri nedeniyle hiç mezun veremedi! Gençliğim eyvah... Vatan için çocuk yaşta canını seve seve verdiler.Devamı...

Mrt

ÇANAKKALE ZAFERİNİN 100. YIL DÖNÜMÜ ÇERÇEVESİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİKLER KAPSAMINDA NASRULLAH MEYDANINDA HALKIMIZA ÇANAKKALE ÇAPHESİNDE KAHRAMAN MEHMETÇİĞİMİZİN BİR GÜNLÜK ÖĞÜNÜ İKRAM EDİLEREK VATAN TOPRAĞININ SAVUNULMASINDA Kİ FEDAKARLIK TEMSİLİ OLARAK ANLATILDI.

Mrt

Okulumuz Öğretmen ve Öğrencilerimizden Şehit Askerimizin Ailesine Anlamlı Ziyaret.

Mrt

İSTİKLAL ŞAİRİMİZİ SAYGI,SEVGİ VE RAHMETLE ANIYORUZ.